Pole Dance Warszawa Trener, Treningi indywidualne i grupowe – Dagmara

Cennik treningów Pole Dance Warszawa

Cena treningu Pole Dance w Warszawie jest zależna od formy współpracy, jaką podejmujemy, częstotliwości treningów oraz wymagań klienta. W ofercie znajdują się treningi, które:

 • treningi Pole Dance odbywają się w domu klienta (warunkiem jest posiadanie własnej rury Pole Dance),
 • treningi Pole Dance dla początkujących odbywają się w Warszawie przy ulicy Rembielińskiej na Targówku,
 • treningi Pole Dance Warszawa odbywają się w Nowym Dworze Mazowieckim w zorganizowanych grupach od 3 do 6 osób,
 • treningi Pole Dance odbywają się w plenerze, gdzie w koszt treningu Pole Dance wchodzi koszt przenośnej rury Pole Dance.

Trening Pole Dane w domu klienta na terenie Warszawy + 35% ceny za dojazd.
Trening Pole Dance w domu klienta poza Warszawą cena ustalana indywidualnie i jest zależna od odległości od Warszawy i czasu dojazdu.
Treningi korporacyjne w celu ustalenia cennika skontaktuj się ze mną na kontakt@pole-dance-warszawa.pl

Regulamin Treningów Pole Dance

 1. Klient jest zobowiązany do poinformowania trenera personalnego o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, celem dopasowania rodzaju ćwiczeń oraz ich intensywności do stanu zdrowia ćwiczącego.
 2. Klient powinien jasno określić cel swoich ćwiczeń i słuchać się rad trenera, gdyż jedynie kompleksowe podejście do ćwiczeń, diety i suplementacji jest gwarantem poprawy sylwetki, tudzież innych cech, które klient ma zamiar poprawić.
 3. Jeżeli celem klienta jest poprawa składu ciała czy osiągnięcie specyficznych cech treningowych (np. poprawa siły, wytrzymałości, zmniejszenie tłuszczowej masy ciała itp.) niezbędna może okazać się konsultacja dietetyczna oraz zastosowanie określonej diety. Tylko prawidłowe połączenie diety oraz aktywności fizycznej przybliża klienta do osiągnięcia postawionego sobie celu. Dieta decyduje aż w 70-80% o sukcesie treningowym.
 4. Klient powinien zjawiać się punktualnie na umówionych zajęciach (treningu personalnym). Zalecane jest, by pojawiał się 15 min wcześniej celem przygotowania się do treningu i rozgrzania na urządzeniach aerobowych lub w inny sposób.
 5. Klient rozgrzewa się we własnym zakresie. Na życzenie klienta istnieje możliwość przeprowadzenia rozgrzewki z trenerem personalnym w ramach czasu trwania treningu personalnego.
 6. Trening personalny z trenerem trwa min 60 minut lub krócej.
 7. Jeżeli trening rozpocznie się z opóźnieniem, z winy klienta trening nie zostanie wydłużony o czas niepunktualności.
 8. Grafik treningów personalnych zostaje ułożony w porozumieniu z klientem na „stałe” (z góry umówione dni tygodnia i godziny), dopóki nie zostanie zmieniony przez klienta lub trenera w ramach innych wolnych terminów.
 9. Jeżeli klient nie ma ustalonych „stałych” terminów treningów-terminy spotkań ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem lub w inny ustalony sposób.
 10. Trening wykupiony w ramach „cyklów” należy odwołać lub zmieniać jego termin przynajmniej na 48 godziny przed planowanym terminem treningu, inaczej trening zaliczony jest jako odbyty, chyba że trener zadecyduje inaczej. 
 11. Trening (treningi) zapłacony w formie zadatku lub w całości musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni od dnia zaksięgowania płatności na koncie. W innym przypadku trening (treningi przepadają).
 12. W przypadku rezerwacji terminu treningu poza „pakietem” (np. płatnego każdorazowo za trening), jeśli zostanie odwołany w dniu umówionego terminu treningu obowiązuje opłata 150 zł . Jest to koszt „bycia trenera do dyspozycji klienta” oraz czasu poświęconego na rozpisanie treningu. Niestety często jest za późno na jakiekolwiek zmiany w grafiku i trener ma „okienko” w planie. Jeżeli treningi są umawiane poza „cyklem” obowiązuje opłata „z góry” przy rezerwacji terminu.
 13. Przy wielokrotnie powtarzających się sytuacjach odwoływania umówionego terminu treningu (np. odwołanie w dniu planowanego treningu) trener personalny może poprosić o płatność „z góry”, która w razie odwołania treningu na krócej niż 3 h przed planowanym treningiem przepada. Może także zerwać współpracę z klientem, w szczególności nie rezerwować „z góry” dla niego terminów.
 14. Podczas ćwiczeń obowiązuje strój sportowy. Klient powinien posiadać również wodę mineralną, aby uzupełniać utracone płyny podczas treningu.
 15. Wskazane jest, aby klient przyszedł na trening po wcześniejszym spożytym posiłku wg zaleceń trenera czy dietetyka.
 16. W przypadku wahań poziomu cukru we krwi (cukrzyca, zaburzenia gospodarki cukrowej/insulinowej) bądź omdleń zaleca się, aby na trening zabierany był ze sobą glukometr oraz słodkie przekąski (daktyle, żele dla cukrzyków, cukierki z dekstrozą).
 17. W przypadku ujawnienia się nietypowych dolegliwości klienta podczas treningu może on zostać poproszony o dodatkową konsultację lekarską. W szczególnych przypadkach treningi mogą zostać zawieszone do czasu postawienia przez lekarza diagnozy.
 18. Opłaty za trening powinny być uiszczane z góry nie później niż w dniu rozpoczęcia pierwszego treningu.
 19. Trener może odwołać trening, gdy nie odnotował zaksięgowania płatności za umówiony trening.
 20. Płatność za treningi może być dokonywana gotówką.
 21. Zwrot za nie wykorzystany „cykl” jest możliwy z zastrzeżeniem punktu 12 niniejszego regulaminu po przedłożeniu zaświadczenia lekarskiego o niemożliwości dalszej kontynuacji treningów, jak również w każdej szczególnej sytuacji, która zostanie rozpatrzona indywidualnie.
 22. Trening z góry zapłacony i niewykorzystany przez klienta, nie przechodzi na rzecz innej osoby wskazanej przez klienta. 

Oferta treningów Pole Dance w Warszawie

Treningi indywidualne Pole Dance Warszawa Opinie

Znasz moje treningi Pole Dance?

Zostaw opinię na Google

5/5 - 6 ocen
Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube